KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493021

nr 1749 3021

Oljemålningar

2 st, MajBritt Östergren. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x46,43x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:04:45

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer